Naše služby

  • Kompletní zateplovací systémy
  • Rekonstrukce a zateplování fasád
  • Revitalizace bytových domů
  • Regenerace vstupních portálů
  • Rekonstrukce rodinných domků na klíč
  • Dodávka lešení rámového, trubkového a HAKI

Kompletní zateplovací systémy

Pokud jste se rozhodli ušetřit náklady vašim domovům jednorázovou investicí do zateplení, jsme Vám plně k dispozici a rádi Vám s tímto problémem pomůžeme. Nabízíme provedení zateplení fasády a dodávku certifikovaných zateplovacích systémů v tloušťkách isolantů od 20 do 250 mm. Jedná se o certifikované systémy schválené kvalitou ISO 9002 a plně vyhovující potřebám našeho trhu v oblasti zateplení.

Rekonstrukce a opravy fasád

Rozhodli jsme se zabývat vzhledem Vašich domovů zvenčí, a proto jsme připraveni Vám maximálně pomoci se vzhledem a stavem vašich fasád. Používáme speciální vysokotlaké systémy pro čištění, dále širokou škálu výrobků k ochrannému nátěru fasády, jak na bázi akrylátové (vodou ředitelné), tak silikátové a silikonové. Nabízíme také aplikace omítkovin nástřikem - technologie vhodná pro atypické tvary fasád.

Revitalizace bytových domů

Nabízíme kompletní revitalizace panelových bytových domů od střechy až po sklep - viz. reference

Regenerace vstupních portálů

Nabízíme úpravy vašich starých vstupních dveří a zádveří, včetně kompletního servisu (zvonků,čidlových světel,otvírání antipanic atd.).
Používáme především vysoce kvalitní profil s přerušeným tepelným mostem - PTM WICSTYLE -A3 (hliníkový profil) a certifikovaná izolační dvojskla standardně čirá U=1,1W/mK, dvojité dorazové těsnění z materiálu EPDM. Ostatní služby nutno upřesnit osobně po prohlídce.

Rekonstrukce rodinných domků na klíč

Potřebujete-li pomoci s opravami a zvelebením Vašich nemovitostí, jste na správné adrese. Provádíme pro naše zákazníky komplexní rekonstrukce domů tzv. na klíč. Námi provedené rekonstrukce sami posuzujte v referencích. Těšíme se na spolupráci.

Dodávka lešení

Nabízíme komplexní dodávku lešenářských systémů na stavby od rámového lešení "RUX", lešení HAKI až po lešení trubkové. Jsme schopni poskytnout veškerý odborný servis v této oblasti včetně nacenění zakázky. Těšíme se na Vámi projevený zájem.

wedos